Srovnávací tabulka
Prodej / pronájem  BEZ RK S KLASICKOU RK S NÁMI
Znalosti
Zkušenosti  Nedostatečné znalosti a zkušenosti  K dobrému makléři se nedostanete  Znalosti v oboru 10 let
Prezentace  Nezajímavá prezentace nemovistosti  Běžné nafocení a průměrná inzerce  Profesionální fotografie, videoprezentace
Cenotvorba  Špatně stanovená cena  Cena stanovená bez průzkumu trhu  Jistota správné prodejní ceny
Inzerce
Marketing  Jeden prodejní server  Více serverů, ale bez marketingu  Kvalitní marketing a propracovaná prezentace
Zacílení  Nevhodná inzerce  Inzerce bez přemýšlení  Inzerát zacílený na konkrétní klientelu
Inzerce  Náklady za inzerci platí majitel  Spusty stejně vypadajících inzerátů  Zajistíme profesionální nafocení vč. inzerce
Služby
Zastoupení  Vyhledávání advokáta  Většinou advokáti zastupují RK, ne kliety  Zkušené právní zastoupení
Komunikace  Veškerou kominikaci zajišťuje majitel  Menší obratnost při komunikaci  Veškerou komunikaci a dotazy vyřídíme my
Dokumentace  Obstarání a zaplacení smluvní dokumentace  Standartní smluvní dokumentace  V rámci právního zastoupení vše za Vás vyřídíme.

Práce nás naplňuje

Jsme tady pro to, abychom pomohli klientům s obchodem, zúročili své zkušenosti a dovednosti. Je to nelehká práce, která nás baví a naplňuje, záleží nám najít pro klienty to nejlepší řešení. Jde nám o správné pochopení potřeb klienta a profesionální připravení nemovitosti na prodej. Z důvodů zkušeností a ověřených postupů víme, co je potřeba zajistit oproti klientům, kteří si vše sami zařizují.

Důvěra

Vzájemná důvěra je pro nás základním pilířem komunikace. Volá Vám spoustu zájemců nebo realitních kanceláří se svými nabídkami? Zastupujeme Vás ve všem, i při jednání s dalšími realitními kancelářemi, kteří by rádi jen umístili stejný inzerát na serverech. Při výhradním zastoupení naší kanceláří bude komunikace jednoduchá, věcná a smysluplná.

Osobní přístup

Ke všem svým klientům se chováme otevřeně a osobně. Zajímají nás Vaše potřeby a podáváme Vám vždy aktuální informace o průběhu prodeje Vaší nemovitosti. Zakládáme si na osobním přístupu a snažíme se pochopit Vaše potřeby tak, abychom Vám co nejlépe vyhověli.

Aktuální informace

Podávat Vám informace, co se právě děje s Vaší nemovitostí, je pro nás samozřejmostí. Máte ucelený přehled o všech zájemcích, o jejich finančních možnostech a vážnosti jejich koupě.

Zkušenosti

Máme klientům co nabídnout, jsme 10 let na trhu a v tomto prostředí se pohybujeme denně, proto dokážeme odhadnout nejslabší místo realitního obchodu a zamezit případným neúspěchům. Známe průběh a proces obchodu, zajišťujeme veškerý právní servis. Orientujeme se v realitách a umíme reálně stanovit aktuální cenu nemovitosti. Naši advokáti se věnují realitnímu právu a my ovládáme umění komunikace. Jsme výborní obchodníci a zároveň partnery pro své klienty.

Úspora času a nákladů

S námi šetříte čas a zároveň peníze. Přesvědčíte se sami.

Těšíme se na Vás
Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů dle poučení a souhlasu.


odrealitky POTŘEBUJETE PORADIT?
volejte odrealitky +420 601 188 888
nebo pište odrealitky info@odrealitky.cz
SEO optimalizace