Pomůžeme dobře prodat vaší nemovitost

Nabízíme služby na jejichž základě se nemovitost prodá za více peněz, bude atraktivnější a zajímavější.

Odhad tržní hodnoty nemovitosti

Základem každého úspěšného prodeje je vědět, kolik je tržní cena a za kolik se dá nemovitost prodat po našem odborném zásahu. Ve výjimečných případech lze počítat i s nárůstem o 25 %! Oba tyto odhady u nás získáte zdarma, včetně nabídky zastřešení celého prodeje. Spěcháte-li na prodej nebo pro Vás čas nehraje roli, vždy potřebujete začít z reálné výchozí ceny, kterou jako experti s více jak 13 ti letou praxí dokážeme velmi podrobně spočítat.

Profesionální fotografie a video prohlídky

Kvalitní fotografie a video prohlídky jsou mocným prodejním nástrojem. Ve většině případů rozhodují o ceně a prvním kroku k prodeji. Postaráme se o to, abyste netratili a neztratili výhodu před ostatními nabídkami a Vaše nemovitost vystupovala z řady a lépe se prodávala. Proto Vám zajistíme profesionální servis a z Vaší nemovitosti vytvoříme dokonalý domov, který zaujme a zajistí následný úspěšný prodej. Před tvorbou fotografií a video prohlídek, po dohodě s Vámi, přibíráme ještě interiérového designera a experta na homestaging. Takový expert má zkušenosti s úpravou nemovitostí pro známé televizní pořady o bydlení a prestižní časopisy.

Technický stav nemovitosti

Certifikovaný inspektor nemovitostí prozkoumá předmětnou nemovitost. Vypracuje zprávu o technickém stavu nemovitosti, grafické vyhodnocení, popis nemovitosti a seznam všech případných rizik.

Atraktivní nemovitost díky službě Homestaging

Položme si otázku, jaká nemovitost by se lépe a dráž prodávala nebo pronajímala – průměrná česká domácnost nebo nemovitost jako vystřižená z časopisu? Každá nemovitost má své osobní kouzlo, svůj příběh nebo styl a je svým způsobem krásná, ale ve většině případech se nejspíše na obálce časopisu neobjeví. Pakliže ale nemovitost vyniká, snáz upoutá pozornost potenciálního zájemce, vzbudí zvědavost a zájem o důkladnější prohlídku. A přesně to je smysl homestagingu, upoutat a zaujmout kupujícího tak, aby si dokázal představit, jaké by to bylo ve Vaší nemovitosti bydlet. A o to přesně se s láskou postaráme.

Právní služby a administrativa spojená s prodejem/pronájmem

Celým procesem Vás provedeme hladce a bez komplikací. Všechny naše dokumenty jsou novelizované a chrání Vás, Vaše peníze i nemovitosti, oproti volně staženým nebo neaktuálním smlouvám z internetu. Zajišťujeme komplexní právní služby a přípravu prodeje i pronájmu nemovitostí. Spolupracujeme vždy jen s ověřenými partnery a předními advokátními kancelářemi specializující se na nemovitostní právo.

Financování bydlení a investičních nemovitostí

Abychom ještě více urychlili celý proces prodeje, máme vždy pro kupující připraveny aktualizované nabídky financování z bankovních institucí. Celý proces důkladně řídíme a vyhodnocujeme tak, abychom předešli případným plynoucím rizikům, nedostatečným podkladům nebo prodlevám na úřadech či v bankách.

Průkaz energetické náročnosti

Při prodeji zajistíme energetický štítek, ušetříte tak čas, který můžete věnovat jiným věcem.

Daň z nabytí nemovitých věcí

Do 3 měsíců od provedení vkladu o zápisu nového majitele do katastru nemovitostí je potřeba vypracovat a podat daňové přiznání na příslušný finanční úřad. Uděláme to za Vás.

Novinka - nyní nově neplatíte daň z převodu nemovitostí!

Těšíme se na Vás
Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů dle poučení a souhlasu.


odrealitky POTŘEBUJETE PORADIT?
volejte odrealitky +420 601 188 888
nebo pište odrealitky info@odrealitky.cz
SEO optimalizace