Můžete prodávat nemovitost
2 roky nebo s námi za 2 měsíce
Ukázka prezentace Hloubětín Chci vás kontaktovat
482Pozemek m²
180Podlahová plocha m²
7Počet místností
2Počet kuchyní

Video prezentace Hloubětín
Chci Vás kontaktovat


Galerie Hloubětín

 

Proč si vybrat nás?

 

Detail nemovitosti

Již na první pohled je zřejmé, že dům byl zrekonstruován pro potěchu majitelů, nikoliv za účelem prodeje. Dům se nachází v krásné lokalitě – staré čtvrti původního Hloubětína v dosahu metra B a veškerého občanského vybavení. Při rekonstrukci byly použity vysoce nadstandardní materiály, což se pozitivně promítlo na současném stavu, kdy až na občasné vyblednutí barev není prakticky poznat, že nejde o novostavbu. Dům byl rekonstruován za účelem vytvoření dvou bytových jednotek, čímž se stal mimořádně praktický i pro dvě rodiny. V přízemí je předsíň a schodiště do 2NP. Každá bytová jednotka má svou kuchyň a koupelnu a až na mírné rozdělení dispozic, jsou stejné. Skládají se z kuchyně, obývacího pokoje, ložnice a koupelny s WC. Kuchyňské linky jsou na míru z Oresi, vestavné spotřebiče Whirlpool, luxusní laminátové podlahy. Obývací pokoj s orientací JV do krásné, udržované předzahrádky. Z kuchyně pak můžete přes okno hlídat své děti a přitom vařit, vidíte z něj do celé hlavní zahrady. Zahrada je úžasná, s kaskádovitou skalkou a kytičkami, prostorný ohraničený záhon pro pěstování zeleniny s kvalitní půdou, dále dostatek zatravněné plochy pro herní užítí zahrady. Večer je možné si ugrilovat v krbu, v letních měsících si postavit bazén. V tuto chvíli je první patro využíváno pouze pro spaní, ale lze využít i jako samostatné bydlení. V celém domě velká spousta předností, které zpříjemňují jeho užívání. Velkou výhodou je centrální, inteligentní systém regulace topení. Dům je kompletně zabezpečen (pohybová i teplotní čidla umístěná nejen v domě, ale i ve dveřích a oknech, v přízemí bezpečnostní skla Connex, pult centrální ochrany). Výborná dopravní dostupnost do centra, MHD, veškerá občanská vybavenost v místě. V budoucnosti je možné vybudovat pod úrovní zahrady dvougaráž a tím získat spoustu praktického prostoru. Dům se nachází v těsné blízkosti údolí řeky Rokytky, s krásnou přírodou, kde můžete relaxovat, běhat, jezdit na kole, hrát si s dětmi a užívat příjemné divoké přírody. V blízkosti se nachází Kyjský rybník, Hořejší rybník, Kejřův mlýn, spoustu hřišť a cyklotras. Toto bydlení je vhodné pro každého, kdo hledá klid a pohodu, kousek od metra a přitom blízko přírody. Pro každého, kdo hledá soukromí a přitom chce být v krásné Praze 9. Vzhledem k vysoce nadstandardní kvalitě doporučuji dům navštívit osobně. Těším se na prohlídku!

Posudek nemovitosti
ID zakázky:N02378
Druh objektu:Cihlová
Stav objektu:Velmi dobrý
Vlastnictví:Osobní
Počet podlaží objektu:2
Užitná plocha:482 m2
Zastavěná plocha:180 m2
Vodovod:Dálkový rozvod
Topení:Ústřední - plynové
Odpad:Kanalizace
Elektřina:230 V
Plyn:Plynovod
Energetická náročnost budovy:B

Krásná příroda na dosah

Harmonie přírody v samotné metropoli. Malebná řeka Berounka a nekonečné Brdské lesy nabízí prostor pro volnočasové aktivity.

Ten pravý domov

Místo, kde zažijete pocit štěstí, klidu a pohody. Kde se ráno budete s radostí probouzet a kam se večer budete rádi vracet.

Dokonalá lokalita

Hloubětín je lokalita s plnou občanskou vybaveností a zároveň dobrou dostupností do centra Prahy a do přírody.

cena nemovitosti PRODÁNO
TAKTO MŮŽETE PRODAT I VAŠI NEMOVITOST
Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů dle poučení a souhlasu.


odrealitky POTŘEBUJETE PORADIT?
volejte odrealitky +420 601 188 888
nebo pište odrealitky info@odrealitky.cz
SEO optimalizace