Podívejte se jak pracujeme

1. Akvizice a nábor nemovitostí

Na první schůzce zjistíme Vaše potřeby a představy. Zdarma vypracujeme tržní odhad nemovitosti, cenu s Vámi zkonzultujeme a zvolíme vhodnou strategii při prodeji. Dohoda na spolupráci a stanovení výše provize za zprostředkování.

2. Příprava na prezentaci

Úklid nemovitosti nebo vyzdobení květinami, nábytkem, obrazy, aby následné fotografie či video prohlídka měla správnou prodejní hodnotu a vyjadřovala city tolik rozhodující při prvním shlédnutí. Po dohodě vypracujeme technickou specifikaci nemovitosti odborníkem na stavební činnost – technickým inspektorem, sloužící pro potřeby kupujícího ke snadnějšímu rozhodování.

3. Zpracování prezentace a inzerce

Výslednou profesionální prezentaci umístíme na důležité realitní servery a oslovujeme klienty v naší databázi.

4. Marketing

O nemovitost se staráme – udržujeme jí na předních příčkách na realitních serverech, ve vhodném případě vyvěsíme plachtu pro kolem bydlící a kolem jdoucí. Zjišťujeme potřeby zájemců a podle toho přizpůsobujeme jednání s klienty. U výjimečných nemovitostí zajišťujeme internetovou kampaň ve formě bannerů s cílem oslovit výhradní klientelu.

5. Prohlídky

S každým klientem jednáme na osobní úrovni, přizpůsobujeme se jeho časovým potřebám a umožňujeme prohlídky kdykoliv.

6. Výstup klientovi

Zpětná vazba je důležitá při vzájemné důvěře, proto si na ní zakládáme. Je pro nás zásadní prodat nemovitost podle potřeb zákazníka a radíme se o dalších plánovaných krocích.

7. Příprava a podpis smluvní dokumentace

Připravíme smluvní dokumentaci za pomocí advokátní kanceláře, smlouvy ladíme ke vzájemné spokojenosti obou stran, zajistíme bezpečný převod vlastnictví a peněz, případně pomůžeme s doporučením vhodné banky k získání hypotéčního úvěru.

8. Předání nemovitosti

Po zapsání nového majitele do Katastru nemovitostí zajistíme předání a vypracujeme daňové přiznání k dani z nabytí nemovitých věcí pro kupující.

Těšíme se na Vás
Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů dle poučení a souhlasu.


odrealitky POTŘEBUJETE PORADIT?
volejte odrealitky +420 601 188 888
nebo pište odrealitky info@odrealitky.cz
SEO optimalizace